Oorlogsdocumentaire nog een keer te zien op 25 oktober aanstaande

Door de coronamaatregelen begin 2020 moesten wij  de nog geplande voorstellingen voor onze documentaire ‘Overleven in de schaduw van het vliegveld’  afblazen. Van meerdere kanten kregen we daarna als heemkring de vraag om deze documentaire nog een keer te laten zien. En dat staat nu te gebeuren: op dinsdagavond 25 oktober 2022 in Cultureel Centrum De Boodschap in Rijen. De toegangskaarten zijn weer voor 2,50 euro te koop bij ‘Thuis bij Hapers’ in het winkelcentrum in Gilze en bij Bruna in winkelcentrum De Laverije in Rijen.Overleven in de schaduw van het vliegveld’ gaat over de Tweede Wereldoorlog in onze vier dorpen. Vrijwilligers van de heemkring hebben deze documentaire in anderhalf jaar tijd samengesteld. In twee keer drie kwartier geven we met foto’s, filmfragmenten, interviews en gesproken woord een beeld van het leven tijdens de oorlog en wat er allemaal voor afschuwelijks gebeurde in ons dorp, onze wijk, onze straat. Ook de kinderen van toen komen aan het woord. BN De Stem noemde het in een artikel een ‘indrukwekkend tijdsdocument’. Klik hier voor de trailer.