Basisschool de Wildschut op bezoek bij de Heemkring

Het enthousiasme bij de kinderen groep 1 tot en met 8), de opa’s en oma’s (voor de begeleiding), de docenten en bij de vrijwilligers van onze Heemkring was groot. Het was een geweldig project. Wij hopen dat dit navolging gaat krijgen bij de andere scholen in onze gemeente. Heemkring Molenheide wil tenslotte ook haar bijdrage leveren aan de educatie van onze jeugd.
Voor de foto’s van het bezoek van de leerlingen van de Wildschut kunt u kijken bij {cms_selflink page=’foto-s’ text=’Foto’s’} kies dan het album ‘Wildschut’.

Basisschool de Wildschut plaatste een redactioneel stukje in het weekblad over dit succesvolle bezoek. Klik hier voor de tekst.

Vanaf 12 april a.s. is de nieuwe tentoonstelling ‘Met de muziek mee’ te bezoeken in ons Heemgebouw. De tentoonstelling en onze heemtuin zijjn dan open van 13.30 uur tot 16.30 uur.