De Gilze-Rijenbreuk

Uitgave kwartaalblad De Mulder 161
In onze gemeente bevindt zich een geologische fenomeen, dat grote invloed gehad heeft op het aanzien van onze dorpen: waar de kernen Gilze en Rijen liggen, de mogelijkheden voor landbouw, de steenfabrieken, de start van het leerlooien, de plaats van de oudste hoeve in Hulten en het bouwen in de kernen. Wat is het, hoe is het ontstaan, waar kun je het aan herkennen en waar is het?

Leden van onze vereniging hebben dit kwartaalblad thuis gehad. Ben je nog geen lid maar wil je dit interessante artikel, geschreven door Fiona Conrads, toch lezen dan is dit te bestellen via onze webwinkel.

Wil jij ook elk kwartaal dit interessante kwartaalblad ontvangen en deelnemen aan allerlei andere activiteiten van onze heemkring? Ga dan naar: lid worden